Apie mus

Printo – Visos reklamos ir spaudos paslaugos Jums! Tai spaustuvė – reklamos agentūra, teikianti reklamos gamybos, dizaino paslaugas, įsikūrusi Klaipėdos mieste Liepų g. 87C.

Printo Jums siūlo: dizaino ir maketavimo, reklamos projektavimo ir gamybos, skaitmeninės ir plačiaformatės spaudos paslaugas.

Taip pat gali pasiūlyti: lipnių plėvelių klijavimo įvairiomis technikomis (automobiliai, jachtos, kruiziniai laivai), stiklų dekoravimo, reklaminių iškabų ir šviesdėžių, tentų gamybos ir montavimo, rūbų dekoravimo paslaugas.
Vienas didžiausių šios įmonės privalumų yra tai, jog gamybos, dizaino bei vadybos sektoriai yra vienoje vietoje, kas garantuoja sklandų, operatyvų ir kokybišką darbų atlikimą. Reklamos produktai gaminami tik iš kokybiškų ir patikrintų medžiagų. Todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina kokybę, bei greitą projektų įgyvendinimą.

Mes dirbame tik su laiko patikrintais įrangos gamintojais, programinės įrangos kūrėjais, medžiagų tiekėjais:

3M
Adobe
Antalis
Arlon
Avery
Coala
CorelDraw
Drytac
Efi
Festool
Grafityp
Hexis
HP
Ideal
Igepa
Insta
MB
Mimaki
Morgana
Nagel
Orafol
Papyrus
Plockmatic
RasterLink6
RENZ
Vivid
Xerox

Mūsų komanda

Savo srities žinovai, atestuoti profesionalai, bei idėjiniai žmonės susibūrę dirbti. Dirbti tai ką moką geriausiai. Dirbti ir kurti Jums.

Rimvydas

Rimvydas

Reklamos gamybininkas

+370 46 216520

Skaitmeninė spauda

Skaitmenine spauda

Mažatiraže- skaitmeninė spausdinimo technologija leidžia spausdinti iš vienos kopijos.

Plačiaformatė spauda

Plačiaformatė spauda

Spausdiname ant Japonijos spaudos mašinų MIMAKI. Mes naudojame nedidelius tirpiklius, pagamintus Vokietijoje. Tikrasis spausdinimo plotis yra 1580 mm.

Reklamos gamyba

Reklamos gamyba

Gaminame visų tipų ir dydžių reklamines iškabas, šviesdėžes, reklaminius stendus, reklamas ant automobilių, jachtų, kruizinių laivų. Gaminame reklaminius tentus, vitrinas, dekoruojame stiklus.

Dizainas ir maketavimas

Dizainas ir maketavimas

Kuriame logotipus, atliekame spaudos gaminių dizaino ir maketavimo darbus. Kuriame transporto priemonių apipavidalinimus, reklaminių iškabų dizainus

Dizainas ir maketavimas

Elektroninė prekyba

Mūsų el. parduotuvėje galite įsigyti mūsų produkcijos ir mūsų gaminių. Taip pat priimame ir individualius užsakymus.

X