Tai susegtas iki 48 puslapių leidinys minkštu viršeliu su pagrindine produktų ir paslaugų informacija. Toks leidinys padės reprezentatyviai ir kompaktiškai pateikti Jūsų norimą informaciją. Reikalingos brošiūros, tačiau nežinote, nuo ko pradėti? Kreipkitės, ir mes Jums padėsime!

Katalogų spausdinimas, bukletų ir žurnalų gamyba – tai puiki reklamos galimybė kiekvienai įmonei, kuri nori išskirtinai pateikti klientams savo paslaugas ar prekes ir padidinti savo žinomumą.

Lankstinukai puiki reklamos forma, kuri tinka beveik visiems verslams ir skirti informuoti klientus apie jūsų teikiamas paslaugas, produktus, nuolaidas ir akcijas.

Įprastai lankstinukai spausdinami ant blizgaus kreiduoto 135 gsm storio popieriaus tačiau galime pagaminti lankstinukus ir ant kitų rūšių popieriaus (160/200/300 gsm storio).

Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.

Vienas iš populiariausių reklamos būdų Tai puikus būdas informuoti klientus apie jūsų produktus, jų kainas, akcijas ir nuolaidas.

Įvairių formatų

Skrajučių spausdinimas ant skirtingo storio popieriaus. Konkrečias kainas ir sąlygas pristatys mūsų darbuotojai, tad skambinkite arba parašykite el. paštu, kaip galime padėti išreklamuoti Jūsų verslą.

Populiariausi užsakomi formatai: A6(105×148), A5 (148x210mm), bet galimi įvairūs nestandartiniai skrajučių formatai.

Spausdinami dažniausiai ant 135/160/170 gramatūros popieriaus.

Minimalus užsakymo kiekis 50 vnt.

Tai reklaminiai gaminiai, skirti atkreipti vartotojų dėmesį į parduodamą produktą. . Karuliai dažniausiai naudojami prekybos centruose kaip kainų ir akcijų kortelės. Galime pasiūlyti linguoklius, kurie turi lanksčią permatomą kojelę ant kurios tvirtinasi ir atkreipia dėmesį. Gaminame pačių įvairiausių dydžių, formų karulius įvairaus standaus popieriaus, esant poreikiui, paruošime maketą.